Antena 1

Limba: română

13721 București Sector 1 Str. Garlei Nr. 1B 

Tel.: 021.20.30.118

Web: www.antena1.ro

e-mail: relatii@antena1.ro

Antena 1
Mereu aproape! Antena 1 emite jurnale de știri, show-uri de divertisment, seriale sau filme de diferite genuri și vă aduce tot ce vă interesează: vedete, evenimente, sport și nu numai. O colecție de informații necesară oricarui român.

Joi (30 Octombrie)

Emisiuni deja difuzate
4:00

Acces direct(AP) (talk show) (reluare)
6:00

Observator (emis. info.) (live)
8:00

'Neatza cu Răzvan și Dani (divertisment) (live)
'Neatza cu Răzvan și Dani
10:50

În gura presei(AP) (emis. info.)
11:40

Teleshopping (promo)
12:00

Mireasă pentru fiul meu(AP) (reality show) (live) - Sezonul 4
13:00

Observator (emis. info.) (live)
14:00

Mireasă pentru fiul meu(AP) (reality show) (live) - Sezonul 4
16:00

Observator (emis. info.) (live)

17:00

19:00

Acces direct(AP) (talk show) (live)

Instantaneu din programul Antena 1 

19:00

Observator (emis. info.) (live)

Vineri (31 Octombrie)

4:00

Acces direct(AP) (talk show) (reluare)
6:00

Observator (emis. info.) (live)
8:00

'Neatza cu Răzvan și Dani (divertisment) (live)
10:50

În gura presei(AP) (emis. info.)
11:40

Teleshopping (promo)
12:00

Mireasă pentru fiul meu(AP) (reality show) (live) - Sezonul 4
13:00

Observator (emis. info.) (live)
Observator
14:00

Mireasă pentru fiul meu(AP) (reality show) (live) - Sezonul 4
16:00

Observator (emis. info.) (live)
17:00

Acces direct(AP) (talk show) (live)
19:00

Observator (emis. info.) (live)

Sâmbătă (1 Noiembrie)

4:00

Acces direct(AP) (talk show) (reluare)
6:00

Observator (emis. info.) (live)
9:00

Dansează printre stele (2014, emis. con.) (reluare)
13:00

Observator (emis. info.) (live)
14:00

Mireasă pentru fiul meu(AP) (reality show) (live) - Sezonul 4
16:00

Observator (emis. info.) (live)
17:00

Mireasă pentru fiul meu(AP) (reality show) (live) - Sezonul 4
19:00

Observator (emis. info.) (live)

Duminică (2 Noiembrie)

6:00

Observator (emis. info.) (live)
9:00

Mr. Bean (engl., 1990, s. com.) (reluare)
9:30

Te cunosc de undeva! All Stars(AP) (2014, emis. con.) (reluare)
13:00

Observator (emis. info.) (live)
13:15

Next Star (2013, emis. con.) (reluare)

Juriu: Pepe, Maria Cârneci, Connect-R, Lora, Vasile Muraru

16:00

Observator (emis. info.) (live)
16:15

SuperBingo Metropolis(AP) (2013, emis. con.) (live)
19:00

Observator (emis. info.) (live)

Luni (3 Noiembrie)

6:00

Observator (emis. info.) (live)
8:00

'Neatza cu Răzvan și Dani (divertisment) (live)
10:50

În gura presei(AP) (emis. info.)
11:40

Teleshopping (promo)
12:00

Mireasă pentru fiul meu(AP) (reality show) (live) - Sezonul 4
13:00

Observator (emis. info.) (live)
14:00

Mireasă pentru fiul meu(AP) (reality show) (live) - Sezonul 4
16:00

Observator (emis. info.) (live)
17:00

Acces direct(AP) (talk show) (live)
Acces direct
19:00

Observator (emis. info.) (live)

Joi (30 Octombrie)

20:00

Observator special (2012, emis. info.) (live)
Instalează acum aplicația PORT TV!
20:30

Next Star (2013, emis. con.)

Juriu: Pepe, Maria Cârneci, Connect-R, Lora, Vasile Muraru

23:30

Un show păcătos(15) (divertisment) (live)

Invitat permanent: Cătălin Bordea

1:00

Observator (emis. info.) (reluare)
2:00

Misiune blestemată(15) (sua, 2010, f. fantasy)
3:30

Observator special (2012, emis. info.) (reluare)

Vineri (31 Octombrie)

20:00

Observator special (2012, emis. info.) (live)
Instalează acum aplicația PORT TV!
20:30

X Factor (2014, emis. con.)
X Factor
23:15

Iadul Bucătarilor(AP) (2014, emis. con.) (reluare)

Juriu: Florin Dumitrescu, Sorin Bontea și Cătălin Scărlătescu

2:15

Ulzana atacă(15) (sua, 1972, west.)

Sâmbătă (1 Noiembrie)

20:00

Mr. Bean (engl., 1990, s. com.)
20:30

Te cunosc de undeva! All Stars (2014, emis. con.)
Instalează acum aplicația PORT TV!
0:00

Ray(12) (sua, 2004, dr. muz.)
3:00

Observator (emis. info.) (reluare)
3:45

Pierduți în pădure(AP) (can., 2009, f. dr.)

Duminică (2 Noiembrie)

20:00

Mr. Bean (engl., 1990, s. com.)
Instalează acum aplicația PORT TV!
20:30

Contele de Monte Cristo(AP) (engl.-sua-irl., 2002, avent. f)

Prima parte

21:00

Ediție specială
21:15

Contele de Monte Cristo(AP) (engl.-sua-irl., 2002, avent. f)

Partea a doua

Contele de Monte Cristo
23:30

Dansează printre stele (2014, emis. con.) (reluare)
3:00

Mr. Bean(AP) (engl., 1990, s. com.) (reluare)
3:30

Contele de Monte Cristo(AP) (engl.-sua-irl., 2002, avent. f) (reluare)

Luni (3 Noiembrie)

20:00

Observator special (2012, emis. info.) (live)
Instalează acum aplicația PORT TV!
20:30

Iadul Bucătarilor(12) (2014, emis. con.)

Juriu: Florin Dumitrescu, Sorin Bontea și Cătălin Scărlătescu

Iadul Bucătarilor
23:00

Un show păcătos(15) (divertisment) (live)

Invitat permanent: Cătălin Bordea

1:00

Observator (emis. info.) (reluare)
2:00

Evadare disperată(15) (can., 2009, f. pol.)
3:30

Observator special (2012, emis. info.) (reluare)