Antena 1

Limba: română

13721 București Sector 1 Str. Garlei Nr. 1B 

Tel.: 021.20.30.118

Web: www.antena1.ro

e-mail: relatii@antena1.ro

Antena 1
Mereu aproape! Antena 1 emite jurnale de știri, show-uri de divertisment, seriale sau filme de diferite genuri și vă aduce tot ce vă interesează: vedete, evenimente, sport și nu numai. O colecție de informații necesară oricarui român.

Sâmbătă (28 Martie)

Emisiuni deja difuzate
4:00

News Magazine: Acces direct(AP) (talk show) (reluare)
6:00

Observator (emis. info.) (live)
9:00

Black Beauty(AP) (sua, 1978, mini-s. avent., episodul 2)
10:00

Next Star (2013, emis. con.) (reluare)

Juriu: Pepe, Maria Cârneci, Connect-R, Lora, Vasile Muraru

Next Star
13:00

Observator (emis. info.) (live)

14:00

16:00

Mireasă pentru fiul meu(AP) (reality show) (live) - Sezonul 4
16:00

Observator (emis. info.) (live)
17:00

Mireasă pentru fiul meu(AP) (reality show) (live) - Sezonul 4
19:00

Observator (emis. info.) (live)

Duminică (29 Martie)

5:15

Ciocănitoarea Woody (sua, 1999, s. com.)
6:00

Observator (emis. info.) (live)
9:00

Lassie (sua-can., 1997, ser., episodul 8)
9:30

Te cunosc de undeva! (2015, emis. con.) (reluare)
13:00

Observator (emis. info.) (live)
14:00

Brigada Diverse intră în acțiune (rom., 1970, com.) (reluare)
16:00

Observator (emis. info.) (live)
16:15

SuperBingo Metropolis(AP) (2013, emis. con.) (live)
SuperBingo Metropolis
19:00

Observator (emis. info.) (live)

Luni (30 Martie)

6:00

Observator (emis. info.) (live)
8:00

'Neatza cu Răzvan și Dani (divertisment) (live)
10:50

În gura presei (emis. info.)
În gura presei
11:40

Teleshopping (promo)
12:00

Mireasă pentru fiul meu(AP) (reality show) (live) - Sezonul 4
13:00

Observator (emis. info.) (live)
14:00

Mireasă pentru fiul meu(AP) (reality show) (live) - Sezonul 4
16:00

Observator (emis. info.) (live)
17:00

Acces direct(AP) (talk show) (live)
19:00

Observator (emis. info.) (live)

Marți (31 Martie)

6:00

Observator (emis. info.) (live)
8:00

'Neatza cu Răzvan și Dani (divertisment) (live)
10:50

În gura presei (emis. info.)
11:40

Teleshopping (promo)
12:00

Mireasă pentru fiul meu(AP) (reality show) (live) - Sezonul 4
Mireasă pentru fiul meu
13:00

Observator (emis. info.) (live)
14:00

Mireasă pentru fiul meu(AP) (reality show) (live) - Sezonul 4
16:00

Observator (emis. info.) (live)
17:00

Acces direct(AP) (talk show) (live)
19:00

Observator (emis. info.) (live)

Miercuri (1 Aprilie)

6:00

Observator (emis. info.) (live)
8:00

'Neatza cu Răzvan și Dani (divertisment) (live)
'Neatza cu Răzvan și Dani
10:50

În gura presei (emis. info.)
11:40

Teleshopping (promo)
12:00

Mireasă pentru fiul meu(AP) (reality show) (live) - Sezonul 4
13:00

Observator (emis. info.) (live)
14:00

Mireasă pentru fiul meu(AP) (reality show) (live) - Sezonul 4
16:00

Observator (emis. info.) (live)
17:00

Acces direct(AP) (talk show) (live)
19:00

Observator (emis. info.) (live)

Sâmbătă (28 Martie)

20:00

Star News(AP) (2015, divertisment)
20:30

Te cunosc de undeva! (2015, emis. con.)
Te cunosc de undeva!
0:00

Iadul bucătarilor(12) (2015, emis. con.) (reluare)

Juriu: Florin Dumitrescu, Sorin Bontea și Cătălin Scărlătescu

Instaleaza acum aplicatia PORT TV!
2:45

Dragoste de mamă(AP) (sua, 1996, f. dr.) (reluare)

Duminică (29 Martie)

20:00

Star News(AP) (2015, divertisment)
20:30

Next Star (2013, emis. con.)

Juriu: Pepe, Maria Cârneci, Connect-R, Lora, Vasile Muraru

Next Star
23:00

Ghost Rider: Demonul Răzbunării(15) (sua-earabeu, 2012, acțiune)
Instaleaza acum aplicatia PORT TV!
1:00

Karate Kid III(AP) (sua, 1989, f. de fam.)
3:00

Observator (emis. info.) (reluare)
3:45

Ghost Rider: Demonul Răzbunării(12) (sua-earabeu, 2012, acțiune) (reluare)

Luni (30 Martie)

20:00

Observator special (2012, emis. info.) (live)
20:30

Iadul bucătarilor(12) (2015, emis. con.)

Juriu: Florin Dumitrescu, Sorin Bontea și Cătălin Scărlătescu

Iadul bucătarilor
23:00

Un show păcătos(15) (divertisment) (live)

Invitat permanent: Cătălin Bordea

Instaleaza acum aplicatia PORT TV!
1:00

Boxând cu umbra(15) (sua, 2005, thrill.)
3:00

Observator (emis. info.) (reluare)
3:45

Acces direct(AP) (talk show) (reluare)

Marți (31 Martie)

20:00

Observator special (2012, emis. info.) (live)
20:30

Iadul bucătarilor(12) (2015, emis. con.)

Juriu: Florin Dumitrescu, Sorin Bontea și Cătălin Scărlătescu

23:00

Un show păcătos(15) (divertisment) (live)

Invitat permanent: Cătălin Bordea

Un show păcătos
Instaleaza acum aplicatia PORT TV!
1:00

Furia lui Yeti(15) (sua, 2011, horror)
3:00

Observator (emis. info.) (reluare)
3:45

Acces direct(AP) (talk show) (reluare)

Miercuri (1 Aprilie)

20:00

Observator special (2012, emis. info.) (live)
20:30

Un socru de coșmar(12) (sua, 2000, com.)
22:30

Un show păcătos(15) (divertisment) (live)

Invitat permanent: Cătălin Bordea

Instaleaza acum aplicatia PORT TV!
1:00

Un socru de coșmar(12) (sua, 2000, com.) (reluare)
Un socru de coșmar - Robert De Niro și Ben Stiller
3:00

Observator (emis. info.) (reluare)
3:45

Acces direct(AP) (talk show) (reluare)