Marți (9 Februarie) 
Căutare după titlu:

262 posturi TV Opțiuni personale Setare pe orizontală

Emisiuni deja difuzate
Urmează
TVR 1 PRO TV Pro Cinema Dolce Sport 1

10:00

10:30

Povești în halate albe (2013, emis. info.)

Cu: Irina Păcurariu

Redifuzare

10:30

Destine la răscruce

Redifuzare
Realizator: Ruxandra Țuchel

11:00

Călători în lumi paralele (can., 2002, f. avent.fam., episodul 17)
11:30

Călători în lumi paralele (can., 2002, f. avent.fam., episodul 18)
12:00

Teleshopping (promo)
12:30
13:00

EURO polis (emis. mag.)

Armonie în diversitate
Prezintă: Nicoleta Epure

Invitată: Maria Erzian, Uniunea Armenilor din România

14:00

Telejurnal (emis. info.)

Sport
Meteo

Mihai Constantin și Ligia Munteanu
15:00

Teleshopping (promo)
15:30

Maghiara de pe unu (emis. mag.) (live)

Informații presărate cu paprika

16:55

Vorbește corect! (emis. info.)

Cu: Ruxandra Gheorghe-Negrea

17:00

Nocturne (talk show) (reluare)

Realizator: Marina Constantinescu. Redactor Oana Cucuruzeanu. Regia artistică Aurel Badea. Producător tv Marina

18:00

Reconstituiri

Fă-l să dispară
Redifuzare

19:00

Exclusiv în România (2013, emis. info.)

Redifuzare

19:45

07:00

10:30

Știrile Pro TV (emis. info.)

Cu: Mihai Dedu și Lavinia Petrea/Andreea Marinescu

10:30

La Măruță (divertisment) (reluare)
12:00

Vorbește lumea(AP) (2015, mag. life-style)

Prezentatori: Cove și Adela Popescu

13:00

Știrile Pro TV (emis. info.)

Cu Dianei Enache

14:00

Vorbește lumea(AP) (2015, mag. life-style)

Prezentatori: Cove și Adela Popescu

15:00

Lecții de viață(AP) (2015, ser.)
16:00

Ce spun românii (2015, reality show) - Ediția 27
Ce spun românii
17:00

Știrile Pro TV (emis. info.)

Cu: Monica Dascălu

17:30

La Măruță(AP) (divertisment)
19:00

Știrile Pro TV (emis. info.)

Cu Andreea Esca

*Sport
*Vremea

09:15

11:15

Danielle Steel's - Amintiri(AP) (reluare)
11:15

La Bloc(AP) (2003, s. com., episodul 499) (reluare)
11:45

La Bloc(AP) (2003, s. com., episodul 500) (reluare)
12:15

La Bloc(AP) (2003, s. com., episodul 501) (reluare)
12:45

La Bloc(AP) (2003, s. com., episodul 502) (reluare)
13:15

Ultima călătorie(AP) (sua, 2009, dr. bio.) (reluare)
15:00

Mai e mult până ajungem?(AP) (sua, 2005, com.) (reluare)
16:45

La Bloc(AP) (2003, s. com., episodul 503)
17:15

La Bloc(AP) (2003, s. com., episodul 504)
17:45

La Bloc(AP) (2003, s. com., episodul 505)
18:15

La Bloc(AP) (2003, s. com., episodul 506)
18:45

Ca-n vremurile bune!(AP) (sua, 2001, com.)

08:30

10:30

Tenis FED Cup: România - Cehia
10:30

Sport 24 (live)

Știri

11:00

Rezumat Fotbal Spania
11:30

Sport 24 (live)

Știri

12:00

Rezumat Fotbal Spania
12:30

Sport 24 (live)

Știri

13:00

La Dolce Liga (live)

Talk-Show

14:00

Magazin Handbal CHL
14:30

Sport 24 (live)

Știri

15:00

Handbal CHL: Gyor - CSM București
16:30

Sport 24 (live)

Știri

17:00

NBA Action
17:30

La Dolce Liga (live)

Talk-Show

18:30

Sport 24 (live)

Știri

19:00
Programul serii
TVR 1
line.gif
PRO TV
line.gif
Pro Cinema
line.gif
Dolce Sport 1
line.gif
19:57

Starea zilei (2015, emis. info.)
20:00

Telejurnal (emis. info.)
21:00

Prim-Plan (2015, talk show) (live)
22:25

Starea zilei (2015, emis. info.)
22:30
Starea nației
23:25

Repriza a treia (2015, talk show)
0:20

Politică și delicatețuri(AP) (emis. mag.) (reluare)

Producător Dan Manoliu

1:15

Exclusiv în România (2013, emis. info.) (reluare)
2:00

Revizie tehnică
20:30

Prețul răzbunării(12) (sua, 2011, thrill. acț.)
22:15

Știrile Pro TV

Cu: Amalia Enache și Cristian Leonte

22:45

Terra Nova(15) ( aus.-sua, 2011, s. avent., sezonul 1, episodul 9)
23:45

Lege și dreptate(15) (sua, 2010, s. polițist, sezonul 2, episodul 10)
0:45

Prețul răzbunării(12) (sua, 2011, thrill. acț.) (reluare)
Prețul răzbunării
2:30

Ce spun românii (2015, reality show) (reluare)
3:15

Vorbește lumea(AP) (2015, mag. life-style) (reluare)

Prezentatori: Cove și Adela Popescu

20:30

Hai să ne căsătorim!(AP) (sua, 2010, f. romant.)

Partea a doua

22:15

Maestrul bețiv(12) (hongk., 1978, acț. com.)
Maestrul bețiv
0:30

Anul Unu(15) (sua, 2009, com.) (reluare)
2:30

Cine A.M. (emis. info.)
21:00

La Dolce Liga (live)

Talk-Show

21:30
23:30

Sport 24

Știri

0:00

Rugby 6 Națiuni: Scoția - Anglia
2:00

Magazin Handbal CHL
2:30