Miercuri (27 Mai) 
Căutare după titlu:

269 posturi TV Opțiuni personale Setare pe orizontală

Emisiuni deja difuzate
Urmează
TVR 2 Diva Discovery Channel Digi Sport 1

14:00

14:30

Natură și sănătate (emis. mag.) (reluare)
14:30
15:00

Telejurnal (emis. info.)

*Sport*Meteo

15:50
16:00

Ieri- Azi-Mâine(AP) (talk show) (live)
16:50

5 minute de istorie (2013, emis. info., episodul 134) - Regiunea Autonomă Maghiară 1950 - 1968
17:00

Black Harbour(AP) (can., 1996, ser., episodul 23)
17:50

Cartea cea de toate zilele (emis. mag.) (reluare)
18:00

Telejurnal (emis. info.) (live)

*Știri
*Sport
*Meteo

Andrei Bărbulescu
19:10

Festivalul Internațional de circ de la Monte-Carlo (spect. circ)

Sub Înaltul Patronaj al Prințesei Stephanie De Monaco

19:40

Telecinemateca: Mirajul vieții(AP) (sua, 1959, dr. romantic.)

Amfitrion Radu F. Alexandru.(5') Producător Ioana Constantin

14:00

15:00

În mintea criminalului(AP) (sua, 2008, s. polițist, sezonul 2, episodul 6)
15:00

Crimele din Midsomer(AP) (engl., 1997, s. polițist, sezonul 13, episodul 8) - Un tratament criminal
17:00

Anatomia lui Grey(AP) (sua, 2005, s. dr., sezonul 7, episodul 4)
18:00

Cu sânge rece(AP) (sua, 2003, s. polițist, sezonul 4, episodul 22)
19:00

Neveste disperate(AP) (sua, 2004, s. com., sezonul 7, episodul 11)

14:00

15:00

Maestrul piscinelor (sua, 2014, s. reality show, sezonul 1, episodul 4) - Piscine la superlativ
15:00

Comori uitate (s. doc., episodul 4)
16:00

Vânătorii de licitații (sua, s. doc., sezonul 3, episodul 7) - Se adună banii
16:30

Războiul depozitelor - Canada (can., 2013, s. doc., sezonul 2, episodul 5)
17:00

Executorul (can., 2012, s. doc.) - Intermediarul
17:30

Comoara din container (sua, s. doc., sezonul 3, episodul 17)
18:00

Mașini pe alese: Top 5 (2013, s. doc.) - Simboluri ale anilor 1980
19:00

Cum se fabrică diverse lucruri? (s. doc., sezonul 6, episodul 1)
19:30

Cum se fabrică diverse lucruri? (s. doc., sezonul 11, episodul 3)

14:15

15:00

Fotbal European
15:00

Știrile Digi Sport
15:15

Fotbal European
16:00

Fotbal Club (live)
17:30

Știrile Digi Sport (live)
18:00

Digi Sport Special (live)
18:45

Fotbal (emis. sport) (live)

Liga 1

19:30

Digi Sport Special (live)
19:45

Fotbal (emis. sport) (live)

Liga 1

Programul serii
TVR 2
line.gif
Diva
line.gif
Discovery Channel
line.gif
Digi Sport 1
line.gif
22:00

Ora de știri (emis. info.) (live)

*Știri
*Sport
*Meteo

Alina Stancu
23:10

La birou(12) (sua, 2005, s. tv, sezonul 2, episodul 9)
23:35

La birou(12) (sua, 2005, s. tv, sezonul 2, episodul 10)
0:00

Festivalul Internațional de Teatru de la Sibiu
0:30

Festivalul Internațional de circ de la Monte-Carlo (spect. circ) (reluare)

Sub Înaltul Patronaj al Prințesei Stephanie De Monaco

1:00

Turneul Național Stradivarius 2014 (2014, progr. muz.)

In The Mood for Prokofiev

Redifuzare

1:50

5 minute de istorie (2013, emis. info.)
2:00

Destine ca-n filme(AP) (2013, talk show) (reluare)
2:50

Cartea cea de toate zilele (emis. mag.) (reluare)
3:00

Natură și sănătate (emis. mag.) (reluare)
3:30

Memorialul durerii (doc.) (reluare) - O istorie care nu se învață la școală
20:00

În mintea criminalului(AP) (sua, 2008, s. polițist, sezonul 2, episodul 7)
21:00

Hărțuitorii(AP) (sua, 2014, s. dr., sezonul 1, episodul 18)
22:00

Dorințe întunecate(AP) (sua, 2012, thril.)
23:45

Peste noapte(AP) (sua, 2012, com. rom.)
Peste noapte
1:45

Neveste disperate(AP) (sua, 2004, s. com., sezonul 7, episodul 11)
2:45

Anatomia lui Grey(AP) (sua, 2005, s. dr., sezonul 7, episodul 4)
3:30

Haven(AP) (can., 2010, s. polițist, sezonul 2, episodul 13)
20:00

Căsuțe în copaci (s. doc., sezonul 3, episodul 7)
Căsuțe în copaci
21:00

Acvarii la comandă (sua, 2011, s. reality show, sezonul 4, episodul 9) - Momente istorice
22:00

Artizanii lemnului (s. doc.) - Donjonul din San Francisco
23:00

Camioane în Australia (s. doc., sezonul 2, episodul 12)
0:00

Alaska: Ultima frontieră(AP) (sua, 2011, s. doc., sezonul 3, episodul 15)
1:00

Alaska: Războiul pescarilor(12) (sua, 2015, s. reality show, sezonul 1, episodul 4) - Coada de balenă
1:50

Căsuțe în copaci (s. doc., sezonul 3, episodul 7)
2:40

Acvarii la comandă (sua, 2011, s. reality show, sezonul 4, episodul 9) - Momente istorice
3:30

Artizanii lemnului (s. doc.) - Donjonul din San Francisco
20:45

Digi Sport Special (live)
21:15

EuroFotbal (live)

UEFA Europa League

21:45

Fotbal: Sevilla - Dnipro (emis. sport) (live)

UEFA Europa League

22:30

EuroFotbal (live)

UEFA Europa League

22:45

Fotbal: Sevilla - Dnipro (emis. sport) (live)

UEFA Europa League

23:45

EuroFotbal (live)

UEFA Europa League

0:30

Știrile Digi Sport
1:00

Fotbal (emis. sport)

Liga 1

3:00

Digi Sport Special
3:30

EuroFotbal

UEFA Europa League